Loading...
Sport

Jak smartband GARMIN VivoSmart 5 pomoże Ci utrzymać zdrowy styl życia?

kobieta biegając ma na dłoni opaskę sportową

Artykuł sponsorowany.

Zdrowy tryb życia kojarzy Ci się z wyzwaniem, przykrym obowiązkiem, o którym trzeba pamiętać, koniecznością ponoszenia wyrzeczeń? A gdybyśmy powiedzieli Ci, że nie musi tak być? Istnieje narzędzie, które sprawi, że dbanie o własne zdrowie stanie się przyjemnością i elementem codziennej rutyny, intuicyjnym działaniem i nawykiem. Brzmi zachęcająco? Smartband GARMIN VivoSmart 5 to urządzenie, które będzie partnerem na drodze do utrzymania zdrowego trybu życia.

Od siedzącego do aktywnego trybu życia z VivoSmart 5

Sportowa opaska

Gdy myślimy o zdrowym trybie życia, najbardziej oczywistym skojarzeniem jest wysiłek fizyczny, dla wielu z nas są to przede wszystkim ćwiczenia na siłowni, bieganie czy innego rodzaju zaplanowana aktywność. Warto jednak pamiętać o tym, że najistotniejsza pod kątem zdrowotnym jest tzw. spontaniczna aktywność, czyli każda, która towarzyszy naszemu codziennemu funkcjonowaniu – spacery, chodzenie po schodach, zakupy, prace domowe itd. Smartband GARMIN VivoSmart 5 monitoruje na bieżąco nasz ruch, co ułatwi określenie, czy mamy go wystarczająco dużo.

Posiadanie opaski sportowej, która liczy nasze kroki, z pewnością pomoże się zmotywować do codziennej dawki ruchu. Dane dostępne są do 14 dni wstecz, możemy więc śledzić swoje postępy. Dzięki temu zyskujemy motywację do zwiększania ilości wysiłku fizycznego w ciągu dnia, możemy pobijać własne rekordy i tworzyć cele. Obserwowanie postępów i efektów może być bardzo inspirujące i daje wiele satysfakcji, okazuje się, że chcemy ruszać się jak najwięcej, żeby odnotować lepszy niż poprzedniego dnia wynik. Poprawa kondycji i utrzymanie dobrego zdrowia stanowić będzie dodatkową nagrodę.

Dla osób aktywnych, z pewnością najbardziej istotna będzie możliwość monitorowania tętna, czy ilości spalonych kalorii w trakcie treningu, a dzięki wodoszczelności do 5 ATM VivoSmart 5 sprawdzi się również na basenie.

Opaska sportowa w trosce o zdrowie

Opaska sportowa

Zdrowy tryb życia to nie tylko ruch, ale również właściwe żywienie i nawodnienie. W codziennym pośpiechu zapominamy bardzo często o piciu odpowiedniej ilości wody, która jest niezbędna do zachowania zdrowia i podstawowych funkcji organizmu. Opaska sportowa GARMIN VivoSmart 5 przypomni o regularnym nawodnieniu i sprawi, że wejdzie nam ono w nawyk. Dodatkowym ułatwieniem jest opcja ustawienia dziennego celu, dzięki czemu nie będziemy się zastanawiać, czy przyjęliśmy w trakcie dnia odpowiednią ilość płynów.

Wrogiem zdrowego trybu życia jest stres i pośpiech, dlatego VivoSmart 5 oferuje funkcję pomiaru ciśnienia i zaproponuje ćwiczenia relaksacyjne, które pomogą uspokoić emocje.

Sen to kolejny niezwykle ważny dla zdrowia i właściwego funkcjonowania organizmu czynnik. Opaska VivoSmart 5 monitoruje sen, gromadzi i przesyła na smartfon dane na temat czasu trwania, faz snu itd. Zebrane informacje pozwolą zoptymalizować nocny wypoczynek, a w efekcie zyskać lepsze samopoczucie o poranku i więcej energii w ciągu dnia.

Wśród funkcji smartbanda GARMIN pomagających dbać o zdrowy tryb życia warto wymienić również te dedykowane kobietom, jak monitorowanie cyklu miesiączkowego lub ciąży. Dane gromadzone przez VivoSmart 5 ułatwiają kontrolę, dostosowanie aktywności fizycznej, planu treningowego oraz sposobu odżywiania do aktualnych potrzeb organizmu.

Smartband GARMIN VivoSmart 5 – mały gadżet, wielkie możliwości

Opaska sportowa GARMIN VivoSmart 5 to niewielkich rozmiarów stylowy gadżet, którego możliwości pozwolą na zaplanowanie i monitorowanie codziennej aktywności oraz parametrów funkcjonowania naszego ciała. Smartband może towarzyszyć nam w każdej codziennej czynności, a wszelkie niezbędne dane dostępne są z poziomu smartfona, w dedykowanej aplikacji, dzięki czemu nie umknie nam żaden istotny dla zdrowia aspekt.

Zaawansowane funkcje opaski VivoSmart 5 sprawią, że zmienimy nawyki i staniemy się bardziej regularni w swoich postanowieniach. Urządzenie będzie największym sprzymierzeńcem każdego, komu zależy na dbaniu u siebie i prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.