Loading...
Uroda

5 powodów, dla których warto stosować akryle do paznokci

Kobieta ma zrobione paznokcie akrylem

Akryle do paznokci to sposób na upiększenie dłoni i sprawienie, by wyglądały zjawiskowo. Dzięki nim możesz przedłużyć paznokcie i cieszyć się ich trwałością oraz pięknym wyglądem. Akryle umożliwiają tworzenie wielu stylizacji w Twoim własnym stylu. Poznaj 5 zalet tego produktu i dowiedz się, dlaczego warto go stosować!

Dzięki akrylom przedłużysz paznokcie

Akryle do paznokci umożliwiają nie tylko stylizację i kształtowanie paznokcia, ale także jego przedłużenie. Dzięki temu, możesz cieszyć się pięknymi dłońmi z długimi paznokciami, bez względu na ich kondycję. Daje to naturalny efekt i umożliwia pokrycie dowolnym kolorem lub pozostawienie paznokci w odcieniu akrylu oraz użycie nabłyszczającego topu. Niech będą jeszcze piękniejsze!

Nie potrzebujesz lampy do utwardzania

Do wykonania manicure z użyciem akrylu nie potrzebujesz wielu akcesoriów. W przeciwieństwie do innych metod przedłużania czy stylizacji paznokci nie wymaga ona lampy. Akryle do paznokci zasychają samoistnie, bez konieczności jej użycia. Wystarczy, że nabierzesz liquid oraz akryl i sprawnie rozprowadzisz go na powierzchni paznokcia, uzyskując doskonałą gładkość. Po wyschnięciu, paznokcie są utwardzone. To takie proste!

Akryle do paznokci są trwałe

Miłośniczki manicure akrylowego chwalą go sobie właśnie ze względu na trwałość. Nowoczesne akryle do paznokci utrzymują się na nich nawet przez 3 tygodnie. Nie kruszą się i nie przebarwiają, przez cały czas zapewniając dłoniom piękny wygląd. Są odporne na łamanie, dzięki czemu zabezpieczają płytkę paznokcia, chroniąc ją także przed uszkodzeniami.

Możesz je dowolnie stylizować, także z użyciem hybrydy!

Akryle do paznokci umożliwiają dowolną stylizację. Jeśli chcesz zachować kolor akrylu na paznokciach, wystarczy, że pokryjesz go topem. Możesz jednak na wyschnięty akryl nałożyć manicure hybrydowy w dowolnym kolorze i stylizować paznokcie tak, jak lubisz. Dzięki temu łączysz zalety akrylu z hybrydą, tworząc piękny manicure.

Chronią paznokcie przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych 

Oprócz tego, że akryle zabezpieczają naturalne paznokcie przed wpływem otoczenia, same są także superwytrzymałe. Jeśli pracujesz dłońmi i eksponujesz je na ciągły kontakt z różnymi substancjami, albo gdy Twoje paznokcie są narażone na uszkodzenia mechaniczne, akryl jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Akryl nie tylko sprawia, że paznokcie są odporne na złamania, ale nie uszkadza się pod wpływem działania wielu środków chemicznych. Jego odporność jest ceniona przez użytkowniczki i zapewnia trwałość manicure i piękny wygląd dłoni przez długi czas. To jeden z najmocniejszych kosmetyków, służących do przedłużania paznokci.

Jeśli jeszcze nie używałaś akrylu do paznokci, sprawdź jego działanie i przekonaj się, dlaczego zdobył uznanie kobiet na całym świecie i dołącz do grona jego fanek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.