Loading...
Sport

Firma SMMASH – najlepsza odzież sportowa dla każdego!

Odzież sportowa dla każdego

Artykuł sponsorowany.

Wieloletni sport, a wraz z nim – ogromna ilość potu wykapanego na zawodach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi próbami zmagają się zawodnicy (profesjonaliści oraz nowicjusze) różnorodnych dyscyplin sportowych.
Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do wypracowania, a następnie wyprodukowania unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie wyniki osiągasz.
Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że ubrania SMMASH są wyjątkowe? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich zastosowaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zbadać ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym wysiłku z pewnością wytwarza się pot, a także – uciążliwe „aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym czynnikiem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale również aktywnie przeciwdziałają pojawianie się oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby stworzyć Ci idealne możliwości do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie blokują Twoich ruchów, umożliwiają idealne “czucie” oraz komfort, w ubraniach SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu ubrania uzyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – właściwie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z istotnych determinantów, który decyduje o wygodzie, stanie zmęczenia, a przede wszystkim – rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie treningów dawać z siebie 100% – należy troszczyć o to, aby temperatura nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z pomocą ponownie przychodzi nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nawarstwiony na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych materiałów termoaktywnych.

Każde z grafik są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie daje możliwość zyskać nawet 40% głębsze barwy, a najistotniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom. Strona Główna naszego sklepu pomoże Ci wybrać odpowiednią kategorię oraz przedstawi Ci ofertę promocyjną jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w trakcie ulubionych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że momentalnie odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.