Loading...
Sport

Piłki do padla – gdzie mogę je kupić?

Piłki do padla leża w czarnym koszyku

Z racji na rosnącą popularność sportu, jest coraz więcej miejsc, w których znajdziemy sprzęt do padla, a w tym piłki. Poza oczywistymi zakupami w klubie, gdzie piłeczki ze względu na dostępność ‘od ręki’ mogą być trochę droższe niż średnia rynkowa, możemy wybrać się do sklepu ze sprzętem ogólnosportowym lub poszukać piłek do padla w sieci.

Piłki do padla

Pierwsze rozwiązanie o tyle niefortunne, że w ponad 90% sklepów sportowych piłek do padla nie uświadczymy w ogóle, a pozostałych 10% wybór będzie niewielki. Niestety może się okazać, że nie trafimy tam na nikogo kto byłby nam w stanie wskazać produkt godny uwagi. Tu na ratunek przychodzą sklepy profesjonalne, np. dopadla.pl. Miejsce, w którym nie tylko znajdziecie szeroki wybór piłeczek – przekrój rodzajów:

  • treningowe,
  • dziecięce,
  • rekreacyjne,
  • turniejowe.

Marek:

  • piłki do padla Head, Tecnifibre, Wilson, Drop Shot, Siux i wielu innych.

Jeśli nie mamy swoich wybranych lub potrzebujemy pomocy w dobraniu piłek do padla do naszego poziomu gry – co jest kluczowe w przypadku tego produktu; to możemy liczyć na wsparcie merytoryczne i ukierunkowanie na odpowiedni produkt.

Piłki do padla mają kilka drobnych niuansów. Różnią się trwałością oraz stanem początkowym. Jedne są twardsze i mniej skoczne, ale za to dłużej zachowują się w podobny sposób, co świadczy o wysokiej jakości. Inne z kolei są znacznie bardziej dynamiczne, ale puszka wystarczy na nie więcej niż dwie godziny gry.

Zakupy piłek do padla należy dopasować nie tylko do swoich umiejętności, ale również kryteriów ekonomicznych. Jeśli gramy często, uczestniczymy w rozgrywkach w klubie to możemy być zainteresowani zakupem większej ilości piłek, np. kartonu, w którym znajdziemy 72 piłki spakowane w 24 puszki po 3 sztuki każda.

Piłki do padla przewozić można w puszkach, w których są sprzedawane, ale również w specjalnych koszach lub torbach, dobrze znanych z kortów tenisowych. Pomocne może się okazać również urządzenie zwiększające żywotność piłki do padla, tzw. pressure holder. Czyli specjalna puszka, w której możemy ‘dopompować” piłkę i nadać jej odpowiednie ciśnienie. To urządzenie, jak i szeroki wybór piłki do padla znajdziesz na dopadla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.