Loading...
Styl życia

Interesują Cię bilety na mecz reprezentacji Polski? Sprawdź, jak je kupić

Bilety na mecz reprezentacji Polski

Mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej cieszą się niegasnącym zainteresowaniem kibiców, którzy wiernie oglądają z trybun zmagania zawodników bez względu na ich wynik. Kibice, którzy chcą pojawić się na stadionie, muszą rezerwować bilety z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak zamówić wejściówki na stadion? Na co zwrócić uwagę przy zakupie biletów? Dowiedz się więcej na ten temat.

  1. Jak bezpiecznie kupić bilety na mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej?
  2. Jakie są ceny biletów na piłkę nożną?

Sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej rozpoczyna się na ogół na kilka miesięcy przed planowanym spotkaniem. Aby pojawi się na stadionie na trybunach, trzeba dokonać szybkiej rezerwacji. W przeciwnym razie trudno o atrakcyjne miejsca. Sprawdź, jak zakupić bilety na mecz piłki nożnej bez wychodzenia z domu.

Jak bezpiecznie kupić bilety na mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej?

Bilet na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej najbezpieczniej kupić przez oficjalną stronę PZPN. Tylko w tym miejscu ma się gwarancję uczciwej sprzedaży i ochronę przed nabyciem fałszywej miejscówki. Sprzedaż w każdym innym miejscu odbywa się poza oficjalnym kanałem, co wiąże się ze sporym ryzykiem oszustwa. W celu kupna biletu na mecz powinno się przygotować imię i nazwisko oraz numer PESEL nabywcy miejscówki. Bez tych danych zakup jest niemożliwy. Dotyczy to nie tylko osoby zamawiającej i płacącej za wejściówki, ale wszystkich osób, dla których zamawia jednorazowe bilety na mecz reprezentacji Polski lub karnety.

Zamówienie biletów na mecz jest możliwe bez wychodzenia z domu przez serwis internetowy. Papierowe bilety można zamówić na adres domowy — ich dostawą zajmie się kurier. Z jednego konta można zamówić maksymalnie 8 wejściówek. Każdą z nich trzeba wydrukować lub zamówić w wersji papierowej, gdyż PZPN nie akceptuje biletów w wersji elektronicznej np. pokazywanych na ekranie telefonu.

Jakie są ceny biletów na piłkę nożną?

Cennik biletów na mecze reprezentacji zależy głównie od rangi meczu i tego, jakie miejsce na trybunach chce zająć kibic. Wejściówki można kupić już od 120-150 złotych, choć w przypadku spotkań na mistrzostwach świata lub Europy bilety kosztują znacznie więcej. Jeśli zachodzi potrzeba wprowadzenia zmiany danych na bilecie (np. z powodu odsprzedania go innej osobie), taka operacja wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości ok. 50 zł. Na zniżki mogą liczyć osoby z niepełnosprawnościami, które mają prawo do zasiadania na specjalnie wyznaczonych miejscach zapewniających im odpowiedni stopień dostępności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.