Loading...
Zabiegi chirurgiczne

Piękne spojrzenie dzięki operacji plastycznej powiek

Kobieta przed plastyką powiek

Artykuł sponsorowany.

Plastyka powiek to często wykonywany zabieg medycyny estetycznej. Polega on na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z okolic powiek. Pozwala to na poprawę wyglądu. Spojrzenie staje się młodsze i piękniejsze. W wielu przypadkach zabieg pomaga także usunąć niektóre problemy ze wzrokiem. Opadające powieki często ograniczają pole widzenia, co bywa uciążliwe dla pacjentów.

1. Zabieg korekcji powiek

2. Plastyka powiek – jak wygląda zabieg?

3. Plastyka powiek Gdańsk

Zabieg korekcji powiek

Operacyjna korekta powiek przeznaczona jest dla osób, których problemem są podkrążone oczy, opadające powieki lub problemy z ograniczonym polem widzenia. Najczęściej pacjenci decydują na plastykę powiek górnych i dolnych ze względów estetycznych. Podniesienie opadających powiek pozwala bowiem uzyskać efekt młodszego i bardziej świeżego spojrzenia. Istnieją też wskazania zdrowotne do przeprowadzenia zabiegu, ponieważ opadające powieki lub opuchlizna wokół oczu mogą ograniczać pole widzenia. Jeśli mieszkasz w Gdańsku i chcesz dowiedzieć się więcej na temat operacji plastycznych powiek, wpisz w wyszukiwarkę frazę plastyka powiek Gdańsk. Znajdziesz w ten sposób informacje na temat tego typu zabiegów, wraz z wypowiedziami specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Plastyka powiek

Plastyka powiek – jak wygląda zabieg?

Na zabieg powinni się zdecydować pacjenci, którzy skarżą się na opadanie powiek górnych, worki pod oczami oraz na obecność przepuklin tłuszczowych. Zabieg plastyki powiek najczęściej jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, pacjent może zostać poddany pełnej narkozie. W czasie operacji chirurg plastyczny wykonuje nacięcia w okolicach powiek i usuwa nadmiar skóry i tłuszczu. Potem, w miejscach nacięć zakłada szwy. Po zabiegu mogą pozostać siniaki i opuchnięcia, ale bardzo szybko znikają. Rekonwalescencja trwa około 7 do 10 dni a pozostające po nacięciach blizny są niewidoczne.

Plastyka powiek w Gdańsku

Jeśli mieszkasz w Gdańsku i twoim problemem są opadające powieki górne, ograniczenie pola widzenia lub worki pod oczami, zwróć uwagę na tutejsze centrum okulistyczne Dobry Wzrok. Umów się na pierwszą wizytę, w czasie której specjalista chirurgii plastycznej omówi z tobą wszelkie kwestie związane z zabiegiem. Jeśli istnieje taka potrzeba, skieruje cię na badania kontrolne, aby stwierdzić, czy nie istnieją przeciwwskazania medyczne. Należą do nich morfologia, oznaczenie zawartości cukry we krwi oraz wykluczenie wirusowego zapalenia wątroby typu B. Sam zabieg nie wiąże się  z koniecznością pozostania w szpitalu i ma charakter ambulatoryjny.

Centrum Dobry Wzrok

80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10

+48 58 573-73-77

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.