Loading...
Nowinki ze świata zdrowia

Przygotuj się na Kongres i Targi LNE!

40 kongres i targi LNE

Kalendarz imprez branży health & beauty w Polsce nie byłby pełny bez nadchodzącego wielkimi krokami Kongresu i Targów LNE. Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział w tegorocznej edycji i co sprawia, że jest ona absolutnie wyjątkowa!

Jubileuszowa 40. edycja

Jubileusze w przypadku imprez cyklicznych zwykle oznaczają jedno: każda edycja cieszy się co najmniej stałą, a zwykle nawet rosnącą popularnością. 40. Kongres i Targi LNE to świetny przykład obrazujący tę regułę. Już w dniach 9-10 listopada 2019 r. wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli sami się o tym przekonać.

W tym roku wszyscy goście Kongresu i Targów LNE będą mogli wziąć udział w aż 10 sesjach edukacyjnych, z których każda została podzielona w harmonogramie imprezy na odpowiadające tematyce panele dyskusyjne i wykłady. W programie m.in.: ciesząca się ogromną popularnością sesja medical beauty, spektakularne pokazy stylizacji nails & lashes i make-up, oraz sesje: podologiczna (po raz pierwszy wykłady także z zakresu biznesu w branży podologicznej), makijaż permanentny czy biznes i rozwój osobisty, które są odpowiedzią na najważniejsze dylematy, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy i pracownicy branży kosmetycznej.

Atutem 40. edycji Kongresu i Targów LNE z całą pewnością są zaproszeni prelegenci. Wśród nich znajdują się światowej sławy eksperci, między innymi dr Carlos Aznar – lekarz medycyny estetycznej, business & life coach Magdalena Malicka, ekspert kosmetologii – dr n. med. Izabela Załęska czy znana z kreatywnych iluzji Mimi Choi – artystka i makijażystka.

Informacje organizacyjne

Dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej, jubileuszowej edycji Kongresu i Targów LNE, przygotowaliśmy listę pytań wraz z odpowiedziami, które pomogą uzyskać wszelkie niezbędne informacje:

  • Gdzie?

Kongres i Targi LNE odbywają się w Krakowie, w hali EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9.

  • Kiedy?

W dniach 9–10 listopada 2019. W sobotę pierwsze sesje rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają aż do 18.00 (z przerwą obiadową), z kolei w niedzielę odbywają się w godzinach 10.00-17.00.

  • Jak dojechać na miejsce?

Hale EXPO Kraków dysponują parkingiem dla uczestników Kongresu LNE. Zainteresowani mogą również skorzystać z bezpłatnej linii autobusowej M1, kursującej z przystanku przy ul. Pawiej (naprzeciw Galerii Krakowskiej).

  • Ilu wystawców bierze udział w Targach LNE?

Aż 220 wystawców będzie promowało swoje usługi, produkty oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii.

  • Jak mogę kupić bilet?

Bilety oraz karnety na Kongres i Targi LNE dostępne są pod adresem www.kongres.lne.pl. Tam również znajdziesz szczegółowy cennik.

Uwaga! Do 4 listopada obowiązują promocyjne ceny biletów oraz karnetów!

  • Gdzie znajdę najbardziej aktualne informacje na temat Kongresu i Targów LNE?

Wypróbuj aplikację LNE, by być na bieżąco z wszelkimi ogłoszeniami i zmianami dotyczącymi nadchodzącego eventu! Skorzystaj z interaktywnej mapy targów – sprawdź, gdzie będą przebywać interesujący Cię wystawcy oraz zaplanuj swoją wizytę na poszczególnych sesjach i panelach. Za pośrednictwem aplikacji LNE możesz także kupić bilet lub karnet na to wyjątkowe wydarzenie! Szczegóły na stronie internetowej LNE.

LNE w jesiennych barwach

Koniec lata to także idealny czas na lekturę kolejnego numeru magazynu kosmetycznego LNE. To właśnie tu znajdziesz najbardziej wyczerpujące informacje na temat Kongresu i Targów LNE. Jednak nie tylko Kongresem żyje branża beauty & healthy aging. Na 240 stronach czasopisma LNE pojawiają się artykuły, które – jak zwykle zresztą – przybliżają najbardziej aktualną i poszukiwaną wiedzę („Peelingi w regeneracji”), najnowsze technologie („Lifting szyi – zabieg autorski”) oraz prezentują nowości kosmetyki profesjonalnej (Zestawienie peelingów o działaniu regenerującym skórę).

Ciekawostką jest obecność aż czterech wywiadów w dziale Stylizacja. Rozmowy z naszymi gośćmi przybliżają czytelnikom kulisy zawodu makijażysty i zawodowe triki, które pomogą w tworzeniu perfekcyjnego make-upu!

To nie wszystko w LNE na wrzesień-październik! Szczegółowa zapowiedź i spis treści najnowszego numeru znajdziesz na stronie www.lne.pl. Udanej lektury i do zobaczenia na 40. jubileuszowym Kongresie i Targach LNE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.