Loading...
Uroda

Rewolucyjny preparat Gen Factor

Kilka strzykawek Gen factor na stole

Grupa polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, specjalisty w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej, stworzyła przełomowy preparat. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej potwierdziły jego skuteczność. Czym zatem jest preparat Gen Factor? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w poniższym artykule.

Czym jest Gen Factor?

Gen Factor to preparat z zakresu medycyny komórkowej i kosmetologii, który wspomaga regenerację i odbudowę skóry. Stymuluje rozwój DNA, aby pobudzić rozwój komórek i tkanek. Po zastosowaniu skóra będzie mogła rozwijać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale także całą matrycę tkankową, co obejmuje eliminację stanów zapalnych. Może być stosowany zarówno do dużych, jak i małych projektów odbudowy skóry. Wykazano, że ma różne wyniki, począwszy od leczenia przeciwstarzeniowego do trądziku, do blizn potrądzikowych, blizn po oparzeniach, bliznowców, utraty tkanki, rozstępów i tak dalej.

Co zawiera Gen Factor?

Preparat Gen Factor to kompozycja biologicznie aktywnych białek i peptydów osadzona w biopolimerowym podłożu hydrożelowym, co umożliwia przenikanie transferyn i czynników wzrostu do naskórka, przyspieszając gojenie i regenerację tkanek po różnego rodzaju urazach. Naprawa uszkodzonej skóry może być wzmocniona poprzez zastosowanie czynników wzrostu, takich jak IGF, EGF i FGF, które występują w dużych stężeniach na skórze. Gen Factor produkowany jest z najwyższej jakości surowców pochodzenia naturalnego lub wyhodowanych w laboratoriach bio-tech, które są zgodne z aktualnymi badaniami z zakresu farmakologii, biotechnologii i nano-chemii farmaceutycznej lub chemii supramolekularnej.

Zastosowanie Gen Factor

Gen Factor ma kluczowe znaczenie w rozpoczęciu procesu przebudowy i regeneracji macierzy, ponieważ wpływa bezpośrednio i pośrednio na receptory komórkowe w poszczególnych tkankach. Stymuluje tworzenie nowego DNA komórkowego, zapewnia działanie bakteriostatyczne i przeciwzapalne, przywraca angiogenezę (rozwój nowych naczyń krwionośnych), zwiększa napięcie i gęstość skóry w wyniku produkcji nowego kolagenu oraz stymuluje system immunologiczny skóry, co chroni ją przed nowotworami. Gen Factor znalazł swoje zastosowanie w podologii, gdzie jako opatrunek jest doskonałym środkiem do leczenia owrzodzeń stopy cukrzycowej, owrzodzeń troficznych, odleżyn, zmian oparzeniowych, zakażeń grzybiczych, odmrożeń oraz ran wywołanych angiopatią i neuropatią. Aktywne proteiny zwiększają metabolizm skóry oraz poprawiają jej napięcie i elastyczność poprzez poprawę struktury komórek skóry. Ponadto hamują keratynizację, zmniejszają ryzyko powstawania otarć i trudno gojących się ran oraz redukują świąd poprzez zmianę receptorów jonowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.