Loading...
Zdrowie

Sanatorium z basenem w Kołobrzegu – dlaczego warto?

Wyjazd do senatorium z basenem w Kołobrzegu

Artykuł partnera.

Pobyt w sanatorium to szansa na poprawę stanu swojego zdrowia, ale też możliwość miłego spędzenia czasu w pięknym miejscu. Sanatorium z basenem w Kołobrzegu jest więc idealnym miejscem, w którym skorzystamy z profesjonalnych zabiegów, a spacery nad morzem dodatkowo uatrakcyjnią wypoczynek.

Kołobrzeg to nie tylko idealne miejsce na wczasy nad morzem, ale też walory lecznicze. Wybierając sanatorium uzdrowiskowe w Kołobrzegu, zyskujemy unikalny mikroklimat plaży oraz możliwość skorzystania z dobrodziejstw miasta, czyli solanki i borowiny. Po zabiegach można wybrać się na spacer po plaży lub też postawić na aktywny wypoczynek. Sanatorium Kołobrzeg to idealny kierunek na wyjazd nie tylko w sezonie letnim.

Sanatorium z basenem w Kołobrzegu – doskonałe miejsce na wypoczynek

Kołobrzeg to idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Wszystko dlatego, że miasto łączy w sobie walory lecznicze z atrakcjami turystycznymi. Po odbytych zabiegach można spacerować po plaży, odrywając się na chwilę od codziennych spraw. Sanatorium uzdrowiskowe “Bałtyk” gwarantuje komfortowy pobyt i szeroką ofertę zabiegów oraz dodatkowe atrakcje dla każdego. Bliskość morza, możliwość odwiedzenia Parku Zdrojowego i zabiegi rehabilitacyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce na udany pobyt. Sanatorium z basenem oferuje między innymi turnusy rehabilitacyjne dla osób ze skierowaniem NFZ. Na kuracjuszy czeka profesjonalna opieka lekarsko-pielęgniarska i codzienne zabiegi uzależnione od konkretnego schorzenia i wskazań lekarskich.

Sanatorium Kołobrzeg – dlaczego warto?

Sanatorium w Kołobrzegu to idealne miejsce na wyjazd nie tylko dla osób niepełnosprawnych. Profesjonalne zabiegi wykonywane przez wykwalifikowany personel, nowoczesny basen kryty, pijalnia wód czy możliwość skorzystania z kąpieli solankowych i borowinowych, to tylko część atrakcji, które czekają na nas w Kołobrzegu. Jest to więc idealna szansa, aby odpocząć, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie. Wśród zabiegów, poza kąpielami solankowymi i borowinowymi jest między innymi gimnastyka lecznicza, fizykoterapia, hydromasaż, krioterapia, inhalacje i masaże. Plan leczniczy jest dobierany do indywidualnych potrzeb każdego kuracjusza, a zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Dodatkowe atrakcje, które oferuje sanatorium z basenem “Bałtyk” to między innymi korty tenisowe, siłownia, czy wypożyczalnia rowerów i leżaków. Dzięki profesjonalnym zabiegom i atrakcjom pobyt nad morzem możemy wykorzystać maksymalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.