Loading...
Zdrowie

TRZY PRZYCZYNY ŁYSIENIA U MĘŻCZYZN, KTÓRYCH MOGŁEŚ WCZEŚNIEJ NIE ZNAĆ

Łysienie mężczyzn

Artykuł partnera.

Metoda przeszczepu włosów FUE jest idealnym rozwiązaniem dla osób dotkniętych problemem niedostatecznej ilości mieszków włosowych na skórze głowy, który jest uważany za główną przyczynę utraty włosów. Proces ten oferuje znaczne korzyści w odniesieniu do redukcji bólu, okresu rekonwalescencji a także ostatecznych rezultatów.

TRZY PRZYCZYNY ŁYSIENIA U MĘŻCZYZN, KTÓRYCH MOGŁEŚ WCZEŚNIEJ NIE ZNAĆ

Metoda przeszczepu włosów FUE jest idealnym rozwiązaniem dla osób dotkniętych problemem niedostatecznej ilości mieszków włosowych na skórze głowy, który jest uważany za główną przyczynę utraty włosów. Proces ten oferuje znaczne korzyści w odniesieniu do redukcji bólu, okresu rekonwalescencji a także ostatecznych rezultatów.

Przede wszystkim zabieg wykonywany metodą FUE nie jest zabiegiem restrykcyjnym, dzięki czemu praktycznie każdy może z niego skorzystać o ile nie posiada innych problemów zdrowotnych, które mogą negatywnie wpływać na jego wyniki badań.

Podczas procedury wykonywania przeszczepu włosów metodą FUE, chirurg pobiera zdrowe mieszki włosowe z wcześniej ustalonych części ciała. Zazwyczaj jest to obszar tylnej części skóry głowy oznaczonej jako źródło dawcy. Zgromadzone wcześniej mieszki włosowe zostają wszczepione w łysy obszar skóry głowy wraz z zachowaniem naturalnego kierunku wzrostu włosa, w odpowiednich od siebie odstępach.

Chirurg w trakcie zabiegu przeprowadza także liczne testy, aby uzyskać 100% pewność, że operacja przebiegła w sposób pomyślny i przyniesie zamierzone efekty.

Zakładając, że mieszki włosowe zostały przeszczepione w miejsce, w którym wyrastały wcześniej włosy, istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że pozostaną one już tam na całe życie.

Technika przeszczepu włosów FUE posiada wiele atutów takich jak – minimalny ból podczas trwania operacji, brak widocznych śladów pooperacyjnych w postaci blizn oraz możliwość precyzyjnego rozmieszczenia pobranych mieszków włosowych co z kolei sprawia, że nowo przywrócona fryzura pozwala uzyskać takie same wrażenie jak w przypadku naturalnie odrastających włosów.

POWODY, DLA KTÓRYCH PRZESZCZEP WŁOSÓW FUE CIESZY SIĘ DOBRĄ REPUTACJĄ ORAZ DUŻYM ZAUFANIEM WŚRÓD PACJENTÓW

Wraz z rosnącą popularnością wykonywania wszelkiego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej, przeszczep włosów metodą FUE z roku na rok cieszy się coraz większą sławą oraz stale powiększającą się liczbą pacjentów. Nieważne kogo dotyczy problem łysienia, czy to celebrytę czy też zwykłego człowieka – każdy kto cierpi z powodu kompleksów jest coraz bardziej skłonny do poddania się zabiegowi przeszczepu włosów, co jest spowodowane ogólnym wzrostem zaufania wśród społeczeństwa.

Do kluczowych powodów, przemawiających za wykonaniem transplantacji włosów przy wykorzystaniu techniki FUE, należy m.in. :

  • Możliwość wykonania przeszczepu włosów nie tylko na skórze głowy, a także na brodzie, brwiach oraz klatce piersiowej.
  • Najwyższa skuteczność wśród obecnie dostępnych metod przeszczepu włosów.
  • Szybko widoczne efekty – pierwsze włosy zaczynają już odrastać po około 3 – 4 tygodniach od momentu wykonania zabiegu.
  • Zabieg może zostać przeprowadzony także u pacjentów posiadających skłonności do powstawania blizn.
  • Możliwość szybkiego powrotu do codziennego życia, skóra goi się znacznie szybciej niż w przypadku pozostałych metod.
  • Nie ma konieczności zakładania szwów pooperacyjnych ani użycia skalpela podczas trwania zabiegu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW FUE W ESTHETIC TRIP

Nie czekaj dłużej, zrób z nami swój pierwszy krok już dziś! Przejdź do naszej bezpłatnej konsultacji, a my przygotujemy dla Ciebie szczegółową analizę Twojego przypadku wraz z wyceną oraz wszelkimi szczegółami dotyczącymi zabiegu.

DARMOWA KONSULTACJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.