Loading...
Uroda

Tatuaż mapa świata – poznaj inspirujące wzory!

Reka tatuazysty trzymająca maszynkę do tatuażu, która zrobi tatuaż mapa świata

Salony tatuażu kuszą nas szeroką gamą wzorów i motywów do wyboru. Jedną z najbardziej popularnych i ciekawych propozycji, którą możemy uwiecznić na naszym ciele, jest tatuaż przedstawiający mapę świata. Na przestrzeni lat tatuaż mapa świata stał się jednym z chętniej wykorzystywanych projektów. Rysunek przedstawiający kontynenty, jest świetnym pomysłem dla osób, które chcą wyrazić swoją pasję i zamiłowanie do podróżowania. Za pomocą tatuażu możemy utrwalić momenty i podróże warte wspomnień, do których możemy wracać w dowolnej chwili. Wystarczy tylko spojrzeć na tatuaż, aby udać się myślami w daleką podróż.

Tatuaż mapa świata

Tatuaż przedstawiający mapę świata jest bez wątpienia motywem ponadczasowym. Tatuaż mapa świata możemy wykonać na dowolnej części ciała oraz w dowolnym stylu. W każdej odsłonie prezentować będzie się zjawiskowo. Jednym z pomysłów na uwiecznienie tatuażu mapy świata, jest przedstawienie go za pomocą samego konturu. Rysunek przedstawiający wyłącznie kontury będzie bezsprzecznie subtelny i delikatny. Tatuaż taki będzie wyglądać imponująco, zarówno w formie minimalistycznego projektu, jak i w większej formie.Kontur mapy świata jest idealną inspiracją dla płci żeńskiej. Subtelny i kobiecy charakter przykują niejedno spojrzenie. Mapa świata może być łączona z innymi motywami. Świetnie prezentuje się z motywem kwiatowym lub w towarzystwie napisów.

Tatuaż kierunki świata

Kolejnym inspirującym wzorem jest tatuaż przedstawiający kierunki świata. Tatuaż kierunki świata można uwiecznić na przykład w postaci charakterystycznej róży wiatrów lub kompasu. Różnorodność wzoru do wyboru jest ogromna. Tatuaż kierunki świata z motywem kompasu jest obecny od wieków w kulturze i miał ściśle określoną symbolikę. Miał on oznaczać bezpieczną podróż i pewny powrót do domu. Jest to wzór bliski sercu żeglarzom, a także osobom mieszkającym w pobliżu mórz i oceanów. Bardzo często tatuaż miał przypominać o bliskich nam osobach, które wypływają w niebezpieczną podróż morską. Tatuaż ukazujący kierunki świata będzie również świetną inspiracją np dla żołnierzy, którzy wyjeżdżają w dalekie krańce świata na misje.

Tatuaż przypominać będzie im o powrocie do domu i będzie stanowił symbol bezpieczeństwa i ochrony. Motyw kierunków świata dla wielu będzie oznaczał również podążanie za marzeniami. Co raz więcej osób wierzy w magiczną moc rysunku. Taki wzór ma wspierać nas w podejmowaniu trudnych decyzji oraz walczyć z problemami. Dla wielu będzie stanowić symbol nadziei i motywacji do walki o lepsze jutro. Przedstawienie kierunków świata za pomocą róży wiatrów miało znaczenie nie tylko fizycznie, ale także metaforycznie. Uznawano ją za swoisty talizman symbolizujący siłę napędową i źródło energii.

Tatuaż świat – inspiracje

Tatuaż przedstawiający motyw mapy świata będzie wprost idealny dla osób kreatywnych, które lubią urozmaicać projekt i wplatać do niego różne elementy. Możliwość rozbudowania wzoru jest nieograniczona.

Wiele osób decyduje się na tatuaż świat ze względów czysto estetycznych.Tatuaż mapa świata w połączeniu z innymi motywami będzie tworzyć unikatowe arcydzieło. Również umiejscowienie tatuażu kontynenty na ciele jest nieograniczone. Polecanym miejscem są plecy. W tym miejscu tatuaż świat będzie prezentować się bez wątpienia świetnie!

Poniżej inspirujące wzory tatuaży mapa świata, tatuaży kierunki świata oraz tatuaż kontynenty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.