Loading...
Uroda

Tatuaż mapa świata – poznaj inspirujące wzory!

Reka tatuazysty trzymająca maszynkę do tatuażu, która zrobi tatuaż mapa świata

Salony tatuażu kuszą nas szeroką gamą wzorów i motywów do wyboru. Jedną z najbardziej popularnych i ciekawych propozycji, którą możemy uwiecznić na naszym ciele, jest tatuaż przedstawiający mapę świata. Na przestrzeni lat tatuaż mapa świata stał się jednym z chętniej wykorzystywanych projektów. Rysunek przedstawiający kontynenty, jest świetnym pomysłem dla osób, które chcą wyrazić swoją pasję i zamiłowanie do podróżowania. Za pomocą tatuażu możemy utrwalić momenty i podróże warte wspomnień, do których możemy wracać w dowolnej chwili. Wystarczy tylko spojrzeć na tatuaż, aby udać się myślami w daleką podróż.

Tatuaż mapa świata

Tatuaż przedstawiający mapę świata jest bez wątpienia motywem ponadczasowym. Tatuaż mapa świata możemy wykonać na dowolnej części ciała oraz w dowolnym stylu. W każdej odsłonie prezentować będzie się zjawiskowo. Jednym z pomysłów na uwiecznienie tatuażu mapy świata, jest przedstawienie go za pomocą samego konturu. Rysunek przedstawiający wyłącznie kontury będzie bezsprzecznie subtelny i delikatny. Tatuaż taki będzie wyglądać imponująco, zarówno w formie minimalistycznego projektu, jak i w większej formie.Kontur mapy świata jest idealną inspiracją dla płci żeńskiej. Subtelny i kobiecy charakter przykują niejedno spojrzenie. Mapa świata może być łączona z innymi motywami. Świetnie prezentuje się z motywem kwiatowym lub w towarzystwie napisów.

Tatuaż kierunki świata

Kolejnym inspirującym wzorem jest tatuaż przedstawiający kierunki świata. Tatuaż kierunki świata można uwiecznić na przykład w postaci charakterystycznej róży wiatrów lub kompasu. Różnorodność wzoru do wyboru jest ogromna. Tatuaż kierunki świata z motywem kompasu jest obecny od wieków w kulturze i miał ściśle określoną symbolikę. Miał on oznaczać bezpieczną podróż i pewny powrót do domu. Jest to wzór bliski sercu żeglarzom, a także osobom mieszkającym w pobliżu mórz i oceanów. Bardzo często tatuaż miał przypominać o bliskich nam osobach, które wypływają w niebezpieczną podróż morską. Tatuaż ukazujący kierunki świata będzie również świetną inspiracją np dla żołnierzy, którzy wyjeżdżają w dalekie krańce świata na misje.

Tatuaż przypominać będzie im o powrocie do domu i będzie stanowił symbol bezpieczeństwa i ochrony. Motyw kierunków świata dla wielu będzie oznaczał również podążanie za marzeniami. Co raz więcej osób wierzy w magiczną moc rysunku. Taki wzór ma wspierać nas w podejmowaniu trudnych decyzji oraz walczyć z problemami. Dla wielu będzie stanowić symbol nadziei i motywacji do walki o lepsze jutro. Przedstawienie kierunków świata za pomocą róży wiatrów miało znaczenie nie tylko fizycznie, ale także metaforycznie. Uznawano ją za swoisty talizman symbolizujący siłę napędową i źródło energii.

Tatuaż świat – inspiracje

Tatuaż przedstawiający motyw mapy świata będzie wprost idealny dla osób kreatywnych, które lubią urozmaicać projekt i wplatać do niego różne elementy. Możliwość rozbudowania wzoru jest nieograniczona.

Wiele osób decyduje się na tatuaż świat ze względów czysto estetycznych.Tatuaż mapa świata w połączeniu z innymi motywami będzie tworzyć unikatowe arcydzieło. Również umiejscowienie tatuażu kontynenty na ciele jest nieograniczone. Polecanym miejscem są plecy. W tym miejscu tatuaż świat będzie prezentować się bez wątpienia świetnie!

Poniżej inspirujące wzory tatuaży mapa świata, tatuaży kierunki świata oraz tatuaż kontynenty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.