Loading...
Hobby

Unikalny prezent dla dziewczyny – na co się zdecydować?

Kobieta jest na locie w tunelu aerodynamicznym

Artykuł sponsorowany.

Zbliża się ważna okazja: urodziny, imieniny, walentynki lub ważna rocznica, a Ty szukasz prezentu dla swojej dziewczyny? Idealnie się składa, bo wiemy, czego na pewno nie należy kupować! Zapomnij o perfumach (jej ulubione nie będą żadną niespodzianką, a wybór nowego zapachu jest zbyt ryzykowny), kosmetykach (nawet jeśli jesteś za pan brat z nowościami, i tak kobiety wolą kupować je same) czy elektronicznych gadżetach (bo są już po prostu nudne). Postaw na prezent, który początkowo wywoła uśmiech na twarzy, a później totalną euforię! Wbrew pozorom, nie kosztuje to majątku, ale przeżycia, które zapewnia, są wręcz bezcenne!

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym – oryginalny pomysł na prezent dla niej

Naszą propozycją na prezent dla dziewczyny jest voucher na lot do tunelu aerodynamicznego Flyspot. Czy w ogóle wiesz, czym jest tunel aerodynamiczny? Jeśli nie, nie ma powodu do wstydu, bo to zupełnie nowy rodzaj rozrywki, dostępny w Polsce dopiero od 8 lat.

To specjalnie skonstruowany budynek, w środku którego umieszczona jest pionowa szklana tuba. Dzięki mocy najnowszej technologii rozpędzane (i w pełni kontrolowane) powietrze pozwala na wykonywanie swobodnych lotów.

Tunel aerodynamiczny ma średnicę 4,5 metra. Powietrze krąży w nim w obiegu zamkniętym Strumień powietrza, na którym można się w środku unosić, wytwarzają specjalistyczne wentylatory z turbinami o mocy 315 KW każda, a specjalne dysze zwiększają siłę ciągu. Na dnie znajduje się stalowa siatka, która skutecznie amortyzuje wszelkie potknięcia i umożliwia łagodne lądowanie.

Moc pracy silników, a co za tym idzie – prędkość strumienia powietrza sterowana jest przez operatora urządzenia. Każdorazowo dopasowywana jest do konkretnego klienta tunelu aerodynamicznego, tak by zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dziewczyny
Źródło: sklep.flyspot.com

Voucher do tunelu aerodynamicznego – czy to dobry pomysł na prezent urodzinowy?

Obecnie w Polsce są już trzy tunele aerodynamiczne Flyspot: w Warszawie, Katowicach i Mirosławicach koło Wrocławia. W dodatku są czynne przez cały tydzień, aż do północy i przez większość dni w ciągu roku.

Co ważne, z latania można skorzystać niezależnie od pory roku i aktualnej pogody, bo tuba, w której się lata, umieszczona jest wewnątrz budynku.

Niezależnie więc, w której części Polski mieszkamy i jak bardzo jesteśmy zapracowani, jeśli tylko chcemy, uda się znaleźć czas na przygodę, jaką jest latanie. Urodziny (osiemnaste i nie tylko), walentynki, inna ważna okazja – warto chociaż raz spędzić je inaczej niż zwykle i oderwać się od ziemi.

Voucher do tunelu aerodynamicznego dla dwojga – wyjątkowy prezent dla dziewczyny

Jeśli lubicie spędzać razem czas, dobrym pomysłem może być kupienie vouchera na loty we Flyspot nie dla jednej, a dla dwóch osób. W ten sposób razem przejdziecie szkolenie wstępne, wraz z instruktorami dobierzecie odpowiednie kombinezony, kaski, gogle i zatyczki do uszu, a następnie weźmiecie udział w krótkim, praktycznym szkoleniu. Podczas takiego szkolenia instruktor tłumaczy, w jaki sposób wejść i wyjść z tunelu oraz pokazuje, jak należy ułożyć się na strugach powietrza.

Czy to trudne? Absolutnie nie! Jeśli jesteście choćby przeciętnie sprawni fizycznie, nie będziecie mieć z tym żadnego problemu. Z powodzeniem we Flyspot latają nawet małe dzieci.

Przeciwwskazań do latania w tunelu zresztą jest bardzo mało. Są to: problemy ze stawami, problemy z kręgosłupem, urazy stawów barkowych (wybicie barku w przeszłości), choroby krążenia, choroby psychiczne i padaczka. Z lotów nie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby o masie ciała powyżej 130 kg oraz osoby po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

Lot w unelu aerodynamicznym dla dwojga
Źródło: sklep.flyspot.com

Podaruj oryginalny prezent swojej dziewczynie – wybierz voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot

Pozostaje jeszcze pytanie o kwestie bezpieczeństwa, bo lot w tunelu aerodynamicznym kojarzy się z czymś bardzo ekstremalnym. Owszem, możemy zaliczyć to do sportów ekstremalnych, jednak we Flyspot największy nacisk stawiamy na bezpieczeństwo. Dlatego zaczynamy uczyć od postaw, a latający jest tu otoczony opieką od samego początku (od szkolenia), poprzez cały pobyt w tunelu, łącznie z czasem oczekiwania na latanie i samym lataniem.

Boisz się, że uderzysz się o szybę tunelu? Nie bój się, bo instruktor podczas całego lotu będzie nad Tobą czuwał i korygował ewentualne błędy, a puści na chwilę tylko i wyłącznie wtedy, gdy sam będzie mieć pewność, że świetnie sobie radzisz.

Jeśli Twoja dziewczyna lub Ty miewacie zawroty głowy na karuzeli lub po prostu nie lubicie się kręcić, powiedzcie o tym podczas szkolenia. Wtedy instruktor może zrezygnować z wykonywania z obrotów podczas tzw. taxi – jest to lot wykonywany razem z nim podczas drugiego z lotów w tunelu, bardzo efektowna część tunelowej przygody. Ale może być wykonana również bardzo powoli i bez obrotów. Instruktorzy zawsze dopasowują się do osób, które przychodzą latać po raz pierwszy.

Nie pozostaje chyba nic więcej niż wybrać odpowiedni voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot i zabłysnąć u swojej dziewczyny nietypowym prezentem.

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony sklep.flyspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.