Loading...
Jedzenie

Yerba Mate Green Nativa Regulares: ziołowe orzeźwienie

Yerba mate green nativa

Yerba mate jest naparem nie tylko pobudzającym i wzmacniającym organizm. Ma też nieocenione właściwości wspomagające pracę przewodu pokarmowego. Zacznijmy od tego, że poprzez zawartość alkaloidów ksantynowych, yerba poprawia perystaltykę jelit, rozluźniając mięśnie gładkie, dzięki czemu łatwiej trawimy pokarm, przetwarzamy go i przyswajamy oraz wydalamy – wraz z metalami ciężkimi czy złogami jelitowymi, które mogły nagromadzić się w ciele.

Artykuł sponsorowany

Yerba mate jest zatem dobra na początek oczyszczania organizmu lub codzienną pomoc osobom cierpiącym na zaparcia i zaburzenia trawienne. Z tego też względu niektórzy nie najlepiej znoszą picie klasycznych, mocno dymionych i wędzonych yerba mate. Mate Green to marka idealna w takim przypadku! To świeża i nieprzetworzona forma suszu yerby, zalecana np. przy wrażliwym żołądku.

Odżywienie organizmu z Yerba Mate Green Nativa Regulares

Związki czynne obecne w ostrokrzewie paragwajskim, pomagają odżywić ciało kompleksem mikroelementów. Równocześnie z pobudzeniem, yerba mate też relaksuje i wprawia w znakomity nastrój. Posiada saponiny – związki powodujące pianę na zalewanej wodą yerba mate, wzmagające jej oczyszczające właściwości, ale też sprawiające, że yerba mate wzmacnia działanie innych ziół. Dzięki temu od wieków paragwajskie zielarki dodają do wody, którą następnie zalewa się yerbę, rozmaite mieszanki ziołowe. Mate Green Nativa Regulares to yerba mate z taką właśnie, specjalistycznie dobraną mieszanką ziołową. Ma za zadanie wzmocnić działanie yerby na metabolizm, a zarazem delikatność samej yerby na przewód pokarmowy. Zapraszamy do naszego sklepu na zakupy wszystkich rodzajów yerba mate, gdzie po dopisaniu w uwagach do zamówienia „Zdrowy-Styl-Zycia.pl” czeka na Państwa mały upominek do każdego zamówienia 🙂

Zioła, jakie dodano do Mate Green Nativa Regulares to: pełen witamin owoc czarnego bzu, wiatropędny i rozluźniający koper włoski, moczopędny skrzyp polny, regulujący pracę i oczyszczenie wątroby ostropest. Wszystko jest zaś okraszone aromatami kaktusowym (opuncja figowa) i aloesowym, co sprawia, że ziołowa siła zostaje zrównoważona subtelnym, przyjemnym zapachem.

Mate Green Nativa Regulares to yerba dla każdego!

Świeże i ekologiczne yerby Mate Green są dobre dla każdego, niezależnie od doświadczenia w piciu yerba mate. Ich słodkawy, ziołowy smak pozwala zapoznać się z wieloaspektowym działaniem ostrokrzewu paragwajskiego, a także z jego niebywałą mocą. Mate Green Nativa Regulares możesz popijać bezpiecznie 30 minut po posiłku lub przed posiłkiem. Twój metabolizm będzie pracował jak należy, a narządy wewnętrzne odwdzięczą się zdrowiem. Z tą Mate Green dobre samopoczucie gwarantowane!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.